Virtuves lietas

Ko nopirkt Rimi?

FaceBook pamanīju linku uz VomFass bloga rakstu, kur Kaspars Vendelis ir izcēlis savus iecienītākos produktus no RIMI lielveikalu klāsta. Nevarēju noturēties, neizveidojusi savu TOP10. 

Kā starta atrunu ielikšu to, ka neesmu eko-bio productu fanātisks pircējs, un man galvenais, lai produkts atbilst manām vajadzībām un ir pieņemamas kvalitātes. Tāpat arī centīšos uzskaitīt unikālos RIMI zīmolu produktus.
1. Gribu izcelt RIMI zīmola olas plastikāta kastītē. Vienmēr pērku tikai L izmēru, jo ar mazākām patiesībā nav ko iesākt. Tā kā olas mūsu mājās tiek patērētas 1-2 kastītes nedēļā, tad šī ir tā optimālākā izvēle, gan garšas (jā, olām mēdz būt dīvainas piegaršas, bet šīm tādu nav), gan izmēra, gan cenas ziņā.

2. Tuncis bundžā

Thumbnail

Iespējams, to var atrast arī citos veikalos, bet tā kā Rimi ir gandrīz vienīgais pārtikas lielveikals, ko apmeklēju, tad par citiem nemāku teikt. Gabaliņi nav dārgā fileja vienā gabalā, bet nav arī samalti nezināmi gabali smalkā putrā. Zivs iekšā ir daudz un blīvi saspiesta, līdz ar to eļļa neaizņem iepakojuma lielāko daļu, ir ar neitrālu garšu, ti, nav nepatīkamas piegaršas.

3. Konservētas baltās pupas.

Thumbnail

Esmu centusies analogu atrast citos veikalos, cita ražotāja, bet Rimi zīmola tomēr ir vislabākās – daudz lielāka izmēra, mīkstas, miltainas. (No šī otrā un trešā labuma parasti gatavoju fantastiski vienkāršu salātus http://www.majassirds.lv/salat… )

4. Rimi zīmola piens 0.5l iepakojumā. Bez izteiktām piegaršām, tauku nogulsnēm. Ideāls tiem, kam lielais 1l iepakojums ir daudz par daudz, maksā nepilnus 50 centus.

5. Sviests

Thumbnail

Tā kā daudz cepu dažādus konditorejas izstrādājumus un tāpat arī dažādu produktu cepšanai un apcepšanai bieži mēdzu izmantot sviestu vai sviesta un eļļas kombināciju, bet pankūkas visgardākās un mīkstākās sanāk tieši tad, ja panna ir izsmērēta ar sviesta gabaliņu, , tad vienmēr saldētavā stāv dažas paciņas katram gadījumam.
200g paciņa, neitrāla garša, laba konsistence arī pakūstot, un pavisam draudzīga cena, it īpaši uz akcijām, kas šim sviestam ir gana biežas. Tā kā veidoju uzkrājumus saldētavā, pat īsti nemācēšu teikt, kāda cena ir bez akcijas.

6. RIMI zīmola Apelsīni sulai (atrodami veikalā ne visu gadu). Neliela izmēra, sasaiņoti tīkliņā, sulīgi bez gala un malas, bet cena super draudzīga. No viena maisiņa sanāk ~litrs viegli ieskābeni saldas sulas.

7. Ja jau dārzeņu nodaļa, tad turpinu: Rimi zīmola ķirštomātiņi “Romantica”. Kastīte maksā nepilnus 3€, cik atceros, bet šie ir vienīgie, kas ziemā +/- garšo pēc normāla tomāta.

8. Rimi zīmola salātlapu pakas. Patīk, ka ir dažādas variācijas pieejamas un iepakojums ir pietiekams vienai ēdienreizei. Diemžēl citos veikalos esošās plastikāta kastes (arī Rimi atrodamas) ir pārāk vienveidīgu saturu un pārāk lielu salātu daudzumu – bieži vien nākamajā vakarā tie ledusskapī jau jūtas apžuvuši un nesniedz nekādu prieku.

9. Iceberg salāti. Stingri, kraukšķīgi, tiek nelietīgi izmantoti parodijā par cēzara salātiem. Garša brīnišķīga, cena tāpat.

Lai tops būtu pilnīgs – Nr 10! Domājot, kam atdot šo godu noslēgt manu topu, izlēmu par labu gatavajai rauga mīklai. Dienās, kad tiek pieprasīta pica vakariņās, tad nav ātrāka un veiksmīgāka palīga par kilogramu gatavās Rimi mīklas. No šī apjoma sanāk 2gb standarta plāts izmēra picas, gatavie izstrādājumi saglabājas mīksti arī nākamajā dienā. Turklāt ātri sarullējamām kanēļmaizītēm vai magoņbulciņām der ideāli!

Šie būtu tie, kas visbiežāk iekrīt manā groziņā, bet tāpat esmu iecienījusi kulinārijas kūpinātās laša asakas, kuras nolupinot un sablenderējot ar svaigo sieru sanāk burvīgs laša krēms, kas izmantojams ne tikai pildot ruletītēs, bet arī kā smēriņš sviestmaizēm, pildījums kanapē un dekors sāļajiem mini keksiņiem. Turpat blakus parasti ir atrodami arī gardi siļķu rolmopši gadījumiem, kad vajag tikai dažus gabaliņus. Bet bērns ir iecienījis našķus – cepumus (jāatzīst, ka šie garšo visai ģimenei un dažreiz pat nākas pacīkstēties, lai tiktu pie vismaz viena).
Image result for rimi cepumi ar šokolādes gabaliņiem

Vēl manā noliktavā vienmēr stāv konservēti tomāti dažādos izpildījumos – smalcināti, veseli savā sulā. Nav nekas vienkāršāks kā pagatavot ātru mērci pastai, izmantojot šādus konservējumus.
Image result for rimi tomāti savā sulā

Ja labi padomātu, noteikti es varētu sarakstu papildināt vēl, un pat esmu pārsteigta, saprotot, cik daudz no Rimi zīmolu produktiem tiek pirkti un izmantoti ikdienā. Laikam šeit būtu vietā aicināt nebaidīties iegādāties pārtikas preces, kas ir ražotas speciāli kādai tirdzniecības ķēdei, jo kvalitāte ne tikai neatpaliek no “parasto” ražotāju piedāvātās, bet pat mēdz to pārspēt (spilgts piemērs ir Rimi beramie griķi zilajā paciņā – nepārdedzināti, gaiši un gardi, daudz labāki kā dārgākās alternatīvas no tiem pašiem plauktiem). Un protams – patīkamākas cenas, salīdzinot ar tiem.

Ilustratīvais materiāls no https://www.rimi.lv/

Find us on Facebook

You Might Also Like

Nav komentēts

Komentēt